3. TERENDA Anna

Okręg nr 3


Anna Terenda lat 37, jestem mężatką i matką dwójki dzieci. Posiadam wykształcenie wyższe o kierunkach: zarządzanie w administracji oraz finanse i rachunkowość.

Cechuje mnie szczerość, uczciwość i pełna empatia, nigdy nie bagatelizuje problemów mieszkańców . Moim atutem jest umiejętność słuchania innych i utożsamianie się z ich problemami aby znaleźć sposób by im pomóc.

Jestem Radną Rady Miasta Lubań  VII kadencji  tj. od 2014 r. gdzie pełnię funkcję wiceprzewodniczącej Komisji Budżetowo-Gospodarczej. Jestem bardzo aktywną radną, która złożyła dużo wniosków aby zainteresować organy naszymi wspólnymi problemami. Skuteczność radnego polega na wysłuchaniu. Trzeba mieć kompetencje i wiedzę aby działać. Uczę się tego, dlatego postanowiłam zobaczyć szerzej niż miasto na problemy i na pewno będę skuteczna jak to udowodniłam w mojej VII Kadencji w Radzie Miasta Lubań.

Za moją pracę na rzecz mieszkańców Miasta Lubań dostałam wyróżnienie w plebiscycie Gazety Wrocławskiej - Samorządowiec Dolnego Śląska 2018 r. gdzie zostałam laureatką III miejsca Radny na medal.

Dlaczego kandyduję do Rady Powiatu:

Sprawowanie mandatu Radnej Powiatu daje większe możliwości pomocy mieszkańcom. Wiedza i doświadczenie, które zdobyłam przez sprawowanie mandatu Radnej Miasta VII kadencji, wykorzystam godnie w pełnieniu funkcji radnej powiatu. Będąc Radną Powiatu będę działać na rzecz poprawy stanu bezpieczeństwa na drogach powiatowych a także miejskich poprzez ich należyte bieżące utrzymanie, remonty i modernizację nawierzchni, budowę chodników oraz nowych miejsc parkingowych.

Szczegółowy program na : www.kwwwaleregoczarneckiego.pl

Anna Terenda